KVKK TV

SOSYAL MEDYA YASAKLANIYOR MU? 1 KONU 1 KONUK AV. KÜRŞAT ERGÜN

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: KVKK Eğitimleri
5,312 İzlenme

Açıklama

Sosyal medya platformları yasaklanıyor mu? Temsilcilik açmayan sosyal medya ağlarına verilen cezalar ne anlama geliyor? Peki tamamen kapatılır mı veya erişim engellemesi yapılır mı?
Bu duruma nasıl gelindi? Para cezaları caydırıcı olacak mı? Firmalara reklam yasağı uygulanabilir mi? Erişim engelleme kullanılabilir mi? Yasak Anayasa Mahkemesi'nden döner mi? Sosyal medya platformları bu hizmeti neden bize ücretsiz sunuyor? Ücretsiz sunulan hizmette müşteri kimdir?
Türkiye'de kaç sosyal medya kullanıcısı var? Sosyal Medya şirketleri Facebook, Instagram, Twitter, Tiktok neden temsilcilik açmıyor? Dünyada temsilcilik hangi hangi var? Ne sekilde o ülkenin isteklerine cevap veriyorlar? Çifte standart mı uyguluyorlar?

Tüm bu soruların cevaplarını, Bilişim Hukuku Derneği Başkanı Avukat Kürşat Ergün'e sorduk.

İyi seyirler.


#fatihportakal

Destek Olmak için bize KATIL edebilirsiniz. ► https://t.ly/nY2L

Fatih Portakal Sosyal Medya Hesapları;

https://facebook.com/fatihportakaltr
https://twitter.com/fatihportakal
https://instagram.com/fatihportakal
https://t.me/fatihportakal35
-
Tüm Videolar ► https://t.ly/2GCl

İletişim : fatihportakaltr@gmail.com

Yorum Yazın

Yorumlar

  • Osman tengiz Ekleme Tarihi Fatih bey benim fesbuk dan size kufür edilmiş beni avukatınız savcilığa vermiş kürşat bey ben ifademi verdim zaman aşamasına girmis davayı sonuclamiş av kürşat bey bi üst mahkemeye vermis ben emlak ofisinde çalışiyorum kardesim ofisinde bazen yakın yerler yürüme müşteri götürüyorum dükkanı açık bırakıp giderim komşulara göz kulak olun derim giderdim 20 yıla yakın komşularım herkes bakar oturur çay içer gazete okur takılırlar senin bir haberine küfürlü yorum yazılmiş savcılaga verilmış şunu bilmenizi isterimki ben o küfürü ifadem de vermiştim ben fatih portala yazmadım ama benim fesbukum da yazıldıği için fatih beyden özür dilerim diye ifade bulundum sizden ricam av kürşat beyden savcılağa verdiği davayıgeri çekebilirmi rica etsem 54 yaşında insanım beni mahkemelerle uraştımayın rica ediyorum yaparsanizda sağolun yapmasanızda sağolun ihayırlı geceler
RSS